0%

درباره ما

مرکز فیزیوتراپی آرنیکا

حرکت یعنی زندگی

در روزگار امروز “حرکت و پویایی” شاخصه زندگی هر انسانی است. انسان بدون حرکت گویی هدفی را دنبال نمی کند و طعم شیرین زندگی را نمیچشد. هر بخشی از زندگی را تصور کنیم می بینیم که تحرک نقش موثری در آن دارد. از آنجا که به دلایل مختلف توان حرکتی و جسمانی هر انسان ممکن است دچار اختلال گردد، علم فیزیوتراپی نقش بسیار مهمی در بازیابی و درمان افراد ایفا می کند. همچنین این علم نقش موثری در اصلاح حرکت و پیشگیری آسیب های جسمی داشته و باعث بهبود کیفیت زندگی می گردد.

” مرکز فیزیوتراپی آرنیکا ” با شعار ” حرکت یعنی زندگی” و در راستای بهبود کیفیت خدمات فیزیوتراپی و ارتقاء سلامت جسمی و حرکتی افراد جامعه در شهر اهواز و در سال 1398 افتتاح گردید. این مرکز با داشتن واحدهای درمانی فیزیوتراپی از جمله واحد الکتروتراپی، مکانوتراپی، تکنیک های دستی، تمرین درمانی، لیزر درمانی، ماساژ درمانی، سوزنکاری خشک و … و با دارا بودن تجهیزاتی همچون لیزر پرتوان، تراکشن، وکیوم، تنس، تردمیل، تخت میگان، تخت فریم، وکیوم، اولتراسوند و … ارائه دهنده خدمات نوین فیزیوتراپی به مراجعه کنندگان محترم است.

واحدهای فیزیوتراپی آرنیکا

مرکز فیزیوتراپی آرنیکا، از مجهزترین و بروزترین مراکز فیزیوتراپی در استان خوزستان

فلسفه آرنیکا

آرنیکا نام گیاهی است که در نواحی کوهستانی اروپای مرکزی و آمریکای شمالی و در آب و هوای معتدل رشد می کند. این گیاه با گل هایی به رنگ زرد و نارنجی به دلیل خواص بالایی که دارد به عنوان یک گیاه درمانی شناخته شده است. از جمله خواص آرنیکا می توان به کاهش التهاب و تورم، بهبود آرتروز، تسکین دردهای عضلانی و غضروفی، افزایش سلامت پوست و مو، کاهش خونریزی داخلی، تقویت سیستم ایمنی بدن و ... اشاره کرد.